A2O /

Poniżej znajdziesz parę informacji, które pomogą Ci w podjęciu decyzji

o A2O

A2O to marka pod którą działam na rynku reklamy. Jestem fotografem,grafikiem komputerowym i webmasterem, który w branży reklamowej działa już od 1992 roku. Moja firma zajmuje się zarówno realizacją pojedynczych zleceń, jaki i kompleksową obsługą firm w zakresie wszystkiego, co wiąże się z promocją produktu, marki czy firmy. Oferuje również swoje usługi innym agencjom reklamowym.

Misja

Pracuję by przeżyć, więc nie mogę dla Ciebie zrobić nic za darmo, ale pracuje również dlatego, ponieważ robię to co lubię. Ta praca to moja pasja. Fascynuje mnie połączenie tego co twórcze z nowymi technologiami. Cały czas za nimi podążam - ale to taki króliczek, którego możesz gonić ale nigdy nie złapiesz

Dlaczego warto wybraĆ A2O?

Jeśli wolisz w trakcie realizacji projektu spotykać się od czasu do czasu w szklanej siedzibie agencji reklamowej, rozkoszować się kawą serwowaną przez sekretarki z przyklejonym uśmiechem to niestety nie jest właściwy adres. Ale czy chcesz za to płacić?
Nad twoim projektem nie będą pracować również graficy zmęczeni brakiem snu i koniecznością dorabiania na drugim etacie w barze. Ja też czasami nie śpię w nocy, budzę się i wpadam na jakiś pomysł - może związany z projektem realizowanym dla Ciebie - wstaje i włączam komputer. Nie mam zainstalowanego nadajnika GPS i nikt nie mierzy mi kroków wydeptanych w czasie pracy. To co robię robię z pasją.

Poznaj A2O

Przemek Nowakowski

to ja czyli Szef Szefów w A2O

Mój rower

Ważniejszy niz komputer. Bez jego towarzystwa nie mógłbym nic stworzyć

Mój kot

Przydatny szczególnie zimą, kiedy od siedzenia w bezruchu przy komputerze robi się chłodno...

AGW

czyli Anonimowa Grupa Wsparcia: to moja rodzina oraz karawana grafików, programistów i drukarzy, którzy przybywają ze wsparciem w odpowiednim momencie